Individual Items
Filters
Featured
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Salt & Spice Grater – Stainless Steel
Regular price
€5,95
Sale price
€5,95
Regular price
Unit price
/
With the Basic Culinair Salt & Spice Grater, you can effortlessly grate sea salt, Rivsalt...
Rivsalt Black Namak Salt Rocks – 150 g
Regular price
€12,95
Sale price
€12,95
Regular price
Unit price
€8,63/100g
The Rivsalt Black Namak Salt Rocks (150 g) set includes three shimmering salt stones from...
STUDIO MAVEA – FLAME Candle S
Regular price
€11,95
Sale price
€11,95
Regular price
Unit price
/
Handmade sculptural candle in rapeseed wax. Minimalist flame‑like design, vegan & sustainable. Size S (9×8...
Lady Joseph – Chocolate Filled Biscuits
Regular price
€4,95
Sale price
€4,95
Regular price
Unit price
€4,95/100g
The Lady Joseph – Chocolate Filled Biscuits are delicately thin and crisp biscuits with a...
LEEFF Shower Foam – Fabulous Fig (Foam Yourself Fabulous)
Regular price
€9,95
Sale price
€9,95
Regular price
Unit price
€4,98/100ml
Begin your day with the LEEFF Shower Foam – Fabulous Fig. This luxurious foam transforms...
(Foot) Bath Salt Lavender – JUST ENJOY
Regular price
€4,50
Sale price
€4,50
Regular price
Unit price
/
The (Foot) Bath Salt Lavender – JUST ENJOY is a soothing lavender bath salt sachet...
Chocolate Bar – Delfts Blauw (Blueberry)
Regular price
€5,95
Sale price
€5,95
Regular price
Unit price
/
The Chocolate Bar – Delfts Blauw (Blueberry) is a dark chocolate bar (85g) enriched with...
Leeff Tea Tin – Warm Hug
Regular price
€9,95
Sale price
€9,95
Regular price
Unit price
/
A delicious tea to warm up with! The Leeff Tea Tin – Warm Hug features...
Delicious Black Truffle Mayonnaise (90g)
Regular price
€2,95
Sale price
€2,95
Regular price
Unit price
€3,28/100g
Discover the refined taste of Black Truffle Mayonnaise (90 g) — a luxurious twist on...
Coffee/Tea Mug Ethan – Black/Brown/Beige
Regular price
€8,95
Sale price
€8,95
Regular price
Unit price
/
The Coffee/Tea Mug Ethan – Black/Brown/Beige is a striking, layered design mug crafted from porcelain....
Lab Co Scented Candle #2 – Amber & Clove 200 g (40h)
Regular price
€14,95
Sale price
€14,95
Regular price
Unit price
/
The Lab Co Scented Candle #2 – Amber & Clove (200 g) brings the refined...
Lab Co Diffuser #2 – Amber & Clove 100 ml
Regular price
€22,95
Sale price
€22,95
Regular price
Unit price
€22,95/100ml
The Lab Co Diffuser #2 – Amber & Clove (100 ml) is part of Lab...
Leeff Tea Tin – Real Men Drink Tea
Regular price
€9,95
Sale price
€9,95
Regular price
Unit price
/
The Leeff Tea Tin – Real Men Drink Tea is a bold and distinctive tea...
LEEFF Soap & Scrub Set — Pomegranate
Regular price
€14,95
Sale price
€14,95
Regular price
Unit price
/
The LEEFF Soap & Scrub Set – Pomegranate combines two complementary skincare essentials designed to...
Lady Joseph Crackers — Herbs & Olive Oil
Regular price
€4,95
Sale price
€4,95
Regular price
Unit price
/
The Lady Joseph Artisan Crackers — Herbs & Olive Oil are thin, crisp savoury crackers...
Bridgewater Sweet Grace Hand Cream – 65 ml
Regular price
€7,95
Sale price
€7,95
Regular price
Unit price
€12,23/100ml
The Bridgewater Sweet Grace Hand Cream is a little moment of luxury for your hands....
Pineut Focaccia Baking Mix – Rosemary
Regular price
€6,95
Sale price
€6,95
Regular price
Unit price
/
Making focaccia has never been this easy or flavourful. The Pineut Focaccia Baking Mix –...
Facial Steam Herb Mix – Glass
Regular price
€15,95
Sale price
€15,95
Regular price
Unit price
/
The Facial Steam Herb Mix – Chamomile & Peppermint is a calming botanical blend designed for...
Rivsalt Himalayan Salt Rocks – 150 g
Regular price
€9,95
Sale price
€9,95
Regular price
Unit price
€6,63/100g
The Rivsalt The Original (150 g) set includes three Himalayan salt rocks sourced from northern...
Rivsalt Blue Persian Salt Rocks – 140 g
Regular price
€13,95
Sale price
€13,95
Regular price
Unit price
€9,96/100g
The Rivsalt Blue – Persian Blue Rock Salt (140 g) set includes three pieces of...
Sort by
- Featured
- Most relevant
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old