Individual Items
Filters
Featured
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Rivsalt Amazon Chili – 10 g
Regular price
€8,95
Sale price
€8,95
Regular price
Unit price
/
The Rivsalt Amazon Chili (10 g) is a medium‑hot chili pepper used in kitchens worldwide...
Salted Caramel Sticks – 100 g
Regular price
€4,95
Sale price
€4,95
Regular price
Unit price
€4,95/100g
The Salted Caramel Sticks (100 g) are a decadent treat that combine a crunchy vanilla...
Pineut Drink Pouch — Chai Latte
Regular price
€7,95
Sale price
€7,95
Regular price
Unit price
€30,58/100g
The Pineut Drink Pouch – Chai Latte is a comforting DIY drink mix that brings...
Facial Steam Herb Mix – Pouchbag
Regular price
€9,95
Sale price
€9,95
Regular price
Unit price
€47,38/100g
The Facial Steam Herb Mix – Chamomile & Peppermint (21 g) is a calming botanical...
Lab Co Scented Candle #3 – Pepper & Iris 200 g (40h)
Regular price
€14,95
Sale price
€14,95
Regular price
Unit price
/
The Lab Co Scented Candle #3 – Pepper & Iris (200 g) brings the refined...
L’Oro Verde di Puglia – Extra Virgin Olive Oil 500 ml
Regular price
€29,95
Sale price
€29,95
Regular price
Unit price
€5,99/100ml
The L’Oro Verde di Puglia Extra Virgin Olive Oil (500 ml) is synonymous with artisanal...
Chocomates – Handmade Hot Chocolate Balls (4 pcs)
Regular price
€11,95
Sale price
€11,95
Regular price
Unit price
/
Indulge in the signature hot chocolate experience with Chocomates – Handmade Hot Chocolate Balls (4...
Bacanha Organic Syrup — Elderflower
Regular price
€12,50
Sale price
€12,50
Regular price
Unit price
€3,13/100ml
The Bacanha Organic Raw Elderflower Syrup is a refined, artisanal syrup crafted in France, known...
Lie Gourmet Grinder – Salt, Rosemary, Paprika & Chili (230 g)
Regular price
€11,95
Sale price
€11,95
Regular price
Unit price
€5,20/100g
Elevate your cooking with the Lie Gourmet Grinder – Salt, Rosemary, Paprika & Chili. This...
LEEFF Soap Bar – Hammam (Box of Wellness)
Regular price
€7,95
Sale price
€7,95
Regular price
Unit price
€7,95/100g
Indulge in a moment of self‑care with the LEEFF Soap Bar – Hammam. This luxurious...
LEEFF Soap Bar – Tea Tree (Box of Warmth)
Regular price
€7,95
Sale price
€7,95
Regular price
Unit price
€7,95/100g
Refresh and care for your skin with the LEEFF Soap Bar – Tea Tree. Handcrafted...
Leeff Tea Tin — Happy Moments
Regular price
€9,95
Sale price
€9,95
Regular price
Unit price
/
The Leeff Tea Tin – Happy Moments contains 20 herbal tea bags with a warming...
Bacanha Organic Syrup — Yuzu
Regular price
€12,50
Sale price
€12,50
Regular price
Unit price
€3,13/100ml
The Bacanha Organic Raw Yuzu Syrup is an artisanal syrup crafted in France, inspired by...
Pineut Cake Mix Pouch — Lemon & Poppy
Regular price
€6,95
Sale price
€6,95
Regular price
Unit price
/
The Pineut Cake Mix Pouch – Lemon & Poppy is a ready-to-bake cake mix that...
6 Flower Seed Balls in Egg Carton – Bedankt
Regular price
€5,95
Sale price
€5,95
Regular price
Unit price
/
The 6 Flower Seed Balls in Egg Carton – Bedankt are a charming and sustainable...
Bridgewater Sweet Grace Body Cream – 250 ml
Regular price
€14,95
Sale price
€14,95
Regular price
Unit price
/
he Bridgewater Sweet Grace Body Cream – 250 ml is a moment of pure indulgence...
The Spa Collection Skin Lotion – Bergamot – 400 ml
Regular price
€12,45
Sale price
€12,45
Regular price
Unit price
/
The The Spa Collection Skin Lotion – Bergamot blends indulgent skincare with sustainable elegance. The...
Pineut Cocktail Bottle — Strawberry Mojito
Regular price
€9,95
Sale price
€9,95
Regular price
€11,95
Unit price
/
The Pineut Cocktail Bottle – Strawberry Mojito is a DIY cocktail blend presented in a...
Rivsalt Espresso Bites – Raw Liquorice – 90 g
Regular price
€12,95
Sale price
€12,95
Regular price
Unit price
/
Liquorice & coffee — a magical pairing.The Rivsalt Espresso Bites (90 g) are raw liquorice...
Rivsalt Java Long Pepper – 65 g
Regular price
€13,95
Sale price
€13,95
Regular price
Unit price
/
Black pepper with a twist.The Rivsalt Java Long Pepper (65 g) comes from the Indonesian...
Sort by
- Featured
- Most relevant
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old