Losse producten
Filters
Uitgelicht
Meest relevant
Best verkopende
Alfabetisch: A-Z
Alfabetisch: Z-A
Prijs: laag naar hoog
Prijs: hoog naar laag
Datum: oud naar nieuw
Datum: nieuw naar oud
The Spa Collection shampoo – bergamot – 400 ml
Normale prijs
€12,45
Verkoopprijs
€12,45
Normale prijs
Eenheidsprijs
€3,11/100ml
De The Spa Collection Shampoo – Bergamot tilt je dagelijkse haarverzorging naar een luxueus spa‑moment....
The Spa Collection conditioner – groene thee – 400 ml
Normale prijs
€11,95
Verkoopprijs
€11,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€2,99/100ml
De The Spa Collection Conditioner – Green Tea brengt de rust en luxe van een...
The Spa Collection shampoo – groene thee – 400 ml
Normale prijs
€11,95
Verkoopprijs
€11,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€2,99/100ml
De The Spa Collection Shampoo – Green Tea tilt je dagelijkse haarverzorging naar een hoger...
The Spa Collection douchegel – groene thee – 400 ml
Normale prijs
€11,95
Verkoopprijs
€11,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€2,99/100ml
De The Spa Collection Body Wash – Green Tea verandert je dagelijkse douche in een...
MOOISA marmeren onderzetters – wit (set van 4)
Normale prijs
€32,95
Verkoopprijs
€32,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De MOOISA Onderzetters Marmer – Wit combineren functionaliteit met een verfijnde, minimalistische uitstraling. Gemaakt van...
MOOISA marmeren onderzetters – groen (set van 4)
Normale prijs
€32,95
Verkoopprijs
€32,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De MOOISA Onderzetters Marmer – Groen combineren functionaliteit met verfijnde elegantie. Gemaakt van hoogwaardig Verde...
Leeff theeblik – Cheers to You
Normale prijs
€9,95
Verkoopprijs
€9,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Cheers to you! De Leeff Tea Tin – Cheers to You bevat een feestelijke champagne‑thee die...
Rivsalt zout-peper-mix – 140 g
Normale prijs
€12,95
Verkoopprijs
€12,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Rivsalt Zout & Peper Mix (140 g) is een onmisbaar keukenaccessoire, zorgvuldig geselecteerd door...
Rivsalt pastazout – 190 g
Normale prijs
€12,95
Verkoopprijs
€12,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Met Rivsalt Pastazout wordt perfect gezouten pasta moeiteloos. Voeg simpelweg één halietzoutsteen per liter water...
Happy Birthday wish pops – 50 snap pops
Normale prijs
€5,50
Verkoopprijs
€5,50
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Happy Birthday Wish Pops – 50 Snap Pops brengen opwinding, verrassing en een vleugje...
Pan Tostado – geroosterd knoflookbrood – 100 g
Normale prijs
€2,95
Verkoopprijs
€2,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€2,95/100g
Pan Tostado (100 g) is een klassiek Spaans geroosterd brood, traditioneel geserveerd met olijfolie en...
Clos Amador – Brut Reserva Delicat 0,2 L
Normale prijs
€5,95
Verkoopprijs
€5,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€2,98/100ml
De Clos Amador Brut Reserva Delicat (0,2 l) is een verfijnde cava uit het hart...
Dutch Decor plaid Owen – Pumice Stone (beige) 130×160 cm
Normale prijs
€12,95
Verkoopprijs
€12,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Dutch Decor Plaid Owen – Pumice Stone Beige (130×160 cm) is een heerlijk zachte...
Lab Co diffuser #3 – peper & iris 100 ml
Normale prijs
€22,95
Verkoopprijs
€22,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€22,95/100ml
De Lab Co Diffuser #3 – Pepper & Iris (100 ml) maakt deel uit van...
Lab Co diffuser #8 – citroen & zout 100 ml
Normale prijs
€22,95
Verkoopprijs
€22,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€22,95/100ml
De Lab Co Diffuser #8 – Lemon & Salt (100 ml) maakt deel uit van...
Bacanha siroop — speculoos
Normale prijs
€12,50
Verkoopprijs
€12,50
Normale prijs
Eenheidsprijs
€3,13/100ml
De Bacanha Raw Speculoos Siroop is een ambachtelijke siroop uit Frankrijk, geïnspireerd op de warme,...
LEEFF dubbelwandige glazen – Daan (set van 2)
Normale prijs
€24,95
Verkoopprijs
€24,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Geniet langer van je favoriete drankjes met de LEEFF Dubbelwandige Glazen – Daan . Deze...
LEEFF sleutelhanger Kate – Crème Shine
Normale prijs
€4,95
Verkoopprijs
€4,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Houd je sleutels stijlvol georganiseerd met de LEEFF Sleutelhanger Kate – Crème Shine . Gemaakt...
LEEFF servetten – Enjoy this moment, tomorrow is so far away
Normale prijs
€4,50
Verkoopprijs
€4,50
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Geef je tafelaankleding een attent tintje met de LEEFF servetten – Geniet van dit moment,...
LEEFF theelichthouder – Tina
Normale prijs
€24,95
Verkoopprijs
€24,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Geniet op elk moment van de dag van de schoonheid van kaarslicht met de LEEFF...
Sorteer op
- Uitgelicht
- Meest relevant
- Best verkopende
- Alfabetisch: A-Z
- Alfabetisch: Z-A
- Prijs: laag naar hoog
- Prijs: hoog naar laag
- Datum: oud naar nieuw
- Datum: nieuw naar oud