Losse producten
Filters
Uitgelicht
Meest relevant
Best verkopende
Alfabetisch: A-Z
Alfabetisch: Z-A
Prijs: laag naar hoog
Prijs: hoog naar laag
Datum: oud naar nieuw
Datum: nieuw naar oud
Zout- & kruidenrasp – roestvrij staal
Normale prijs
€5,95
Verkoopprijs
€5,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Met de Basic Culinair Zout- en Kruidenrasp rasp je moeiteloos zeezout, Rivsalt gourmetstenen, chilipeper of...
Rivsalt zwarte Namak-zoutstenen – 150 g
Normale prijs
€12,95
Verkoopprijs
€12,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€8,63/100g
De Rivsalt Black Namak Salt Rocks (150 g) set bevat drie glinsterende zoutstenen uit India...
STUDIO MAVEA – FLAME kaars S
Normale prijs
€11,95
Verkoopprijs
€11,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Handgemaakte sculpturale kaars van koolzaadwas. Minimalistisch vlamachtig design, veganistisch en duurzaam. Maat S (9×8 cm),...
Lady Joseph – koekjes met chocoladevulling
Normale prijs
€4,95
Verkoopprijs
€4,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€4,95/100g
De Lady Joseph – Chocolade Gevulde Koekjes zijn extra dunne en knapperige koekjes met een...
LEEFF doucheschuim – Fabulous Fig (Foam Yourself Fabulous)
Normale prijs
€9,95
Verkoopprijs
€9,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€4,98/100ml
Begin je dag met de LEEFF Doucheschuim – Fabulous Fig . Dit luxueuze schuim verandert...
(Voeten)badzout lavendel – JUST ENJOY
Normale prijs
€4,50
Verkoopprijs
€4,50
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Het (Voeten)Badzout Lavendel – JUST ENJOY is een heerlijk rustgevend zakje badzout met lavendel, perfect...
Chocoladereep – Delfts Blauw (bosbes)
Normale prijs
€5,95
Verkoopprijs
€5,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Chocolate Reep – Delfts Blauw (Blueberry) is een pure chocolate reep (85g) met gedroogde...
Leeff theeblik – Warm Hug
Normale prijs
€9,95
Verkoopprijs
€9,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Een heerlijke thee om je aan op te warmen! De Leeff Tea Tin – Masala...
Delicious zwarte-truffelmayonaise (90 g)
Normale prijs
€2,95
Verkoopprijs
€2,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€3,28/100g
Ontdek de verfijnde smaak van Black Truffle Mayonaise (90 g) : een luxe variant op...
Koffie-/theemok Ethan – zwart/bruin/beige
Normale prijs
€8,95
Verkoopprijs
€8,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De koffie-/theemok Ethan – Zwart/Bruin/Beige is een opvallende, gelaagde mok van porselein . De kleurstelling...
Lab Co geurkaars #2 – amber & kruidnagel 200 g (40 je)
Normale prijs
€14,95
Verkoopprijs
€14,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Lab Co Geurkaars #2 – Amber & Kruidnagel (200 g) brengt de verfijnde geur...
Lab Co diffuser #2 – amber & kruidnagel 100 ml
Normale prijs
€22,95
Verkoopprijs
€22,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€22,95/100ml
De Lab Co Diffuser #2 – Amber & Clove (100 ml) maakt deel uit van...
Leeff theeblik – Real Men Drink Tea
Normale prijs
€9,95
Verkoopprijs
€9,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Leeff Thee Blik – Real Men Drink Tea is een uitgesproken thee met een...
LEEFF zeep- & scrubset — granaatappel
Normale prijs
€14,95
Verkoopprijs
€14,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De LEEFF Zeep & Scrub Set – Granaatappel combineert twee complementaire verzorgingsproducten die je huid...
Lady Joseph crackers — kruiden en olijfolie
Normale prijs
€4,95
Verkoopprijs
€4,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Lady Joseph Crackers — Kruiden & Olijfolie zijn dunne, ambachtelijke crackers die een verfijnd...
Bridgewater Sweet Grace handcrème – 65 ml
Normale prijs
€7,95
Verkoopprijs
€7,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€12,23/100ml
De Bridgewater Sweet Grace Handcrème is een luxe verwenmoment voor je handen. De crème hydrateert...
Pineut focaccia-bakmix – rozemarijn
Normale prijs
€6,95
Verkoopprijs
€6,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Focaccia maken was nog nooit zo eenvoudig én smaakvol. De Pineut Focaccia Baking Mix –...
Gezichtsstoom-kruidenmix – glas
Normale prijs
€15,95
Verkoopprijs
€15,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Facial Steam Herb Mix – Kamille & Pepermunt (21 g) is een kalmerende kruidenmix,...
Rivsalt Himalaya-zoutstenen – 150 g
Normale prijs
€9,95
Verkoopprijs
€9,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€6,63/100g
De Rivsalt The Original (150 g) set bevat drie Himalaya-zoutstenen afkomstig uit het noordelijke zoutgebied...
Rivsalt blauwe Perzische zoutstenen – 140 g
Normale prijs
€13,95
Verkoopprijs
€13,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€9,96/100g
De Rivsalt Blue – Perzisch blauw steenzout (140 g) set bevat drie stukken van een...
Sorteer op
- Uitgelicht
- Meest relevant
- Best verkopende
- Alfabetisch: A-Z
- Alfabetisch: Z-A
- Prijs: laag naar hoog
- Prijs: hoog naar laag
- Datum: oud naar nieuw
- Datum: nieuw naar oud