Losse producten
Filters
Uitgelicht
Meest relevant
Best verkopende
Alfabetisch: A-Z
Alfabetisch: Z-A
Prijs: laag naar hoog
Prijs: hoog naar laag
Datum: oud naar nieuw
Datum: nieuw naar oud
Rivsalt Amazon chili – 10 g
Normale prijs
€8,95
Verkoopprijs
€8,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Rivsalt Amazon Chili (10 g) is een middelzware chilipeper die wereldwijd in keukens wordt...
Gezouten-karamelsticks – 100 g
Normale prijs
€4,95
Verkoopprijs
€4,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€4,95/100g
De Salted Caramel Sticks (100 g) zijn een heerlijke traktatie met een knapperige vanillekoekjesbodem en...
Pineut drinkpouch — chai latte
Normale prijs
€7,95
Verkoopprijs
€7,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€30,58/100g
De Pineut Drank Pouch – Chai Latte is een verwarmende DIY drankmix met kruidige smaken....
Gezichtsstoom-kruidenmix – pouch
Normale prijs
€9,95
Verkoopprijs
€9,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€47,38/100g
De Facial Steam Herb Mix – Kamille & Pepermunt (21 g) is een kalmerende kruidenmix,...
Lab Co geurkaars #3 – peper & iris 200 g (40 je)
Normale prijs
€14,95
Verkoopprijs
€14,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Lab Co Geurkaars #3 – Pepper & Iris (200 g) brengt de verfijnde geur...
L’Oro Verde di Puglia – extra vierge olijfolie 500 ml
Normale prijs
€29,95
Verkoopprijs
€29,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€5,99/100ml
De extra vierge olijfolie van L'Oro Verde di Puglia (500 ml) staat synoniem voor ambachtelijke...
Chocomates – handgemaakte warmechocolademelkballen (4 stuks)
Normale prijs
€11,95
Verkoopprijs
€11,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Geniet van de kenmerkende warme chocolademelkervaring met Chocomates – Handgemaakte Warme Chocoladeballen (4 stuks) ....
Bacanha biologische siroop — vlierbloesem
Normale prijs
€12,50
Verkoopprijs
€12,50
Normale prijs
Eenheidsprijs
€3,13/100ml
De Bacanha Biologische Raw Vlierbloesem Siroop is een verfijnde ambachtelijke siroop uit Frankrijk, bekend om...
Lie Gourmet molen – zout, rozemarijn, paprika & chili (230 g)
Normale prijs
€11,95
Verkoopprijs
€11,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€5,20/100g
Til je kookkunsten naar een hoger niveau met de Lie Gourmet Grinder – Zout, Rozemarijn,...
LEEFF zeepblok – hammam (Box of Wellness)
Normale prijs
€7,95
Verkoopprijs
€7,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€7,95/100g
Verwen uzelf met een moment van zelfzorg met de LEEFF Soap Bar – Hammam ....
LEEFF zeepblok – tea tree (Box of Warmth)
Normale prijs
€7,95
Verkoopprijs
€7,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€7,95/100g
Verfris en verzorg je huid met de LEEFF Soap Bar – Tea Tree . Deze...
Leeff theeblik — Happy Moments
Normale prijs
€9,95
Verkoopprijs
€9,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Het Leeff Thee Blik – Happy Moments bevat 20 theezakjes met een verwarmende kruidenthee van...
Bacanha biologische siroop — yuzu
Normale prijs
€12,50
Verkoopprijs
€12,50
Normale prijs
Eenheidsprijs
€3,13/100ml
De Bacanha Biologische Raw Yuzu Siroop is een ambachtelijke siroop uit Frankrijk, geïnspireerd op de...
Pineut cakemix-pouch — citroen en maanzaad
Normale prijs
€6,95
Verkoopprijs
€6,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Pineut Cake Mix Pouch – Citroen & Maanzaad is een kant-en-klare bakmix die frisse...
6 bloemenknikkers in eierdoosje – Bedankt
Normale prijs
€5,95
Verkoopprijs
€5,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De 6 Bloemknikkers in Eierdoosje – Bedankt zijn een vrolijk, duurzaam en origineel cadeau‑idee voor...
Bridgewater Sweet Grace bodycrème – 250 ml
Normale prijs
€14,95
Verkoopprijs
€14,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Luxe bodycrème met de iconische Sweet Grace geur. Hydraterend, antibacterieel en parabeenvrij. Full Description:De Bridgewater...
The Spa Collection bodylotion – bergamot – 400 ml
Normale prijs
€12,45
Verkoopprijs
€12,45
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De The Spa Collection Skin Lotion – Bergamot combineert luxe verzorging met een milieubewuste uitstraling....
Pineut cocktailfles — Strawberry Mojito
Normale prijs
€9,95
Verkoopprijs
€9,95
Normale prijs
€11,95
Eenheidsprijs
/
De Pineut Cocktail Fles – Strawberry Mojito is een DIY cocktailmix in een glazen fles,...
Rivsalt Espresso Bites – rauwe drop – 90 g
Normale prijs
€12,95
Verkoopprijs
€12,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Zoethout en koffie: een magische combinatie. De Rivsalt Espresso Bites (90 g) zijn rauwe dropstukjes,...
Rivsalt Java lange peper – 65 g
Normale prijs
€13,95
Verkoopprijs
€13,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Zwarte peper met een twist. De Rivsalt Java Long Pepper (65 g) komt van het...
Sorteer op
- Uitgelicht
- Meest relevant
- Best verkopende
- Alfabetisch: A-Z
- Alfabetisch: Z-A
- Prijs: laag naar hoog
- Prijs: hoog naar laag
- Datum: oud naar nieuw
- Datum: nieuw naar oud