Individual Items
Filters
Featured
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
The Spa Collection Shampoo – Bergamot – 400 ml
Regular price
€12,45
Sale price
€12,45
Regular price
Unit price
€3,11/100ml
The The Spa Collection Shampoo – Bergamot transforms your daily hair care routine into a...
The Spa Collection Conditioner – Green Tea – 400 ml
Regular price
€11,95
Sale price
€11,95
Regular price
Unit price
€2,99/100ml
The The Spa Collection Conditioner – Green Tea transforms your daily hair care routine into...
The Spa Collection Shampoo – Green Tea – 400 ml
Regular price
€11,95
Sale price
€11,95
Regular price
Unit price
€2,99/100ml
The The Spa Collection Shampoo – Green Tea transforms your daily hair care routine into...
The Spa Collection Body Wash – Green Tea – 400 ml
Regular price
€11,95
Sale price
€11,95
Regular price
Unit price
€2,99/100ml
The The Spa Collection Body Wash – Green Tea elevates your daily shower routine into...
MOOISA Marble Coasters – White (Set of 4)
Regular price
€32,95
Sale price
€32,95
Regular price
Unit price
/
The MOOISA Marble Coasters – White offer a refined blend of style and practicality. Crafted...
MOOISA Marble Coasters – Green (Set of 4)
Regular price
€32,95
Sale price
€32,95
Regular price
Unit price
/
The MOOISA Marble Coasters – Green offer both style and practicality. Crafted from premium Verde...
Leeff Tea Tin – Cheers to You
Regular price
€9,95
Sale price
€9,95
Regular price
Unit price
/
Cheers to you! The Leeff Tea Giftbag – Cheers to You features a celebratory champagne‑style...
Rivsalt Salt & Pepper Blend – 140 g
Regular price
€12,95
Sale price
€12,95
Regular price
Unit price
/
The Rivsalt Salt & Pepper Blend (140 g) is a kitchen essential, carefully selected by...
Rivsalt Pasta Salt – 190 g
Regular price
€12,95
Sale price
€12,95
Regular price
Unit price
/
With Rivsalt Pasta Salt, perfectly salted pasta becomes effortless. Simply add one halite salt stone...
Happy Birthday Wish Pops – 50 Snap Pops
Regular price
€5,50
Sale price
€5,50
Regular price
Unit price
/
The Happy Birthday Wish Pops – 50 Snap Pops bring excitement, surprise, and a touch...
Pan Tostado – Roasted Garlic Bread – 100 g
Regular price
€2,95
Sale price
€2,95
Regular price
Unit price
€2,95/100g
Pan Tostado (100 g) is a classic Spanish roasted bread, traditionally served with olive oil...
Clos Amador – Brut Reserva Delicat 0.2 L
Regular price
€5,95
Sale price
€5,95
Regular price
Unit price
€2,98/100ml
The Clos Amador Brut Reserva Delicat (0.2 L) is a refined Cava from the heart...
Dutch Decor Plaid Owen – Pumice Stone (Beige) 130×160 cm
Regular price
€12,95
Sale price
€12,95
Regular price
Unit price
/
The Dutch Decor Plaid Owen – Pumice Stone Beige (130×160 cm) is a wonderfully soft...
Lab Co Diffuser #3 – Pepper & Iris 100 ml
Regular price
€22,95
Sale price
€22,95
Regular price
Unit price
€22,95/100ml
The Lab Co Diffuser #3 – Pepper & Iris (100 ml) is part of Lab...
Lab Co Diffuser #8 – Lemon & Salt 100 ml
Regular price
€22,95
Sale price
€22,95
Regular price
Unit price
€22,95/100ml
The Lab Co Diffuser #8 – Lemon & Salt (100 ml) is part of Lab...
Bacanha Syrup — Speculoos
Regular price
€12,50
Sale price
€12,50
Regular price
Unit price
€3,13/100ml
The Bacanha Raw Speculoos Syrup is an artisanal syrup crafted in France, inspired by the...
LEEFF Double‑Walled Glasses – Daan (Set of 2)
Regular price
€24,95
Sale price
€24,95
Regular price
Unit price
/
Enjoy your favourite drinks for longer with the LEEFF Double‑Walled Glasses – Daan. This set...
LEEFF Keychain Kate – Crème Shine
Regular price
€4,95
Sale price
€4,95
Regular price
Unit price
/
Keep your keys organised in style with the LEEFF Keychain Kate – Crème Shine. Made...
LEEFF Napkins – Enjoy this moment, tomorrow is so far away
Regular price
€4,50
Sale price
€4,50
Regular price
Unit price
/
Add a thoughtful touch to your table setting with the LEEFF Napkins – Enjoy this...
LEEFF Tealight Holder – Tina
Regular price
€24,95
Sale price
€24,95
Regular price
Unit price
/
Enjoy the beauty of candlelight at any time of day with the LEEFF Tealight Holder...
Sort by
- Featured
- Most relevant
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old