Eten & Drinken (9%)
Filters
Uitgelicht
Meest relevant
Best verkopende
Alfabetisch: A-Z
Alfabetisch: Z-A
Prijs: laag naar hoog
Prijs: hoog naar laag
Datum: oud naar nieuw
Datum: nieuw naar oud
Delicious Café de Paris DIY-dipmix
Normale prijs
€4,95
Verkoopprijs
€4,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€8,25/100g
De Café de Paris DIY Dip Mix (60 g) brengt de rijke smaken van de...
Lie Gourmet molen – zout, peper, tijm & sjalot (190 g)
Normale prijs
€11,95
Verkoopprijs
€11,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€6,29/100g
Verrijk je gerechten met de Lie Gourmet Grinder – Zout, Peper, Tijm & Sjalotten ....
Chocoladetulpen — 150 g (10 stucks)
Normale prijs
€8,95
Verkoopprijs
€8,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Chocoladetulpen combineren een herkenbaar Hollands symbool met romige melkchocolade. Deze selectie van 150 g bevat...
Gardiners of Scotland Luxury Fudge — 170 g
Normale prijs
€7,95
Verkoopprijs
€7,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
Gardiners of Scotland Luxury Clotted Cream Fudge is zachte, romige Schotse fudge die met de...
Whittard Salted Caramel Flavour Hot Chocolate — 350 g
Normale prijs
€14,95
Verkoopprijs
€14,95
Normale prijs
€16,95
Eenheidsprijs
/
Whittard Salted Caramel Flavour Hot Chocolate is een rijke, verwarmende traktatie voor iedereen die houdt...
Bene olijfolie — basilicum 250 ml
Normale prijs
€12,95
Verkoopprijs
€12,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
€5,18/100ml
De Bene Extra Vierge Olijfolie — Basilicum 250 ml is een zachte, aromatische olijfolie uit...
Leeff thee-cadeauzakje – Time to Shine
Normale prijs
€4,95
Verkoopprijs
€4,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Leeff Thee Cadeauzakje – Time to Shine is een verfrissende en opwekkende groene thee...
Leeff thee-cadeauzakje – Real Men Drink Tea
Normale prijs
€4,95
Verkoopprijs
€4,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Leeff Thee Cadeauzakje – Real Men Drink Tea is een uitgesproken thee met een...
Bacanha biologische siroop — cassis
Normale prijs
€12,50
Verkoopprijs
€12,50
Normale prijs
Eenheidsprijs
€3,13/100ml
De Bacanha Biologische Raw Cassis Siroop is een ambachtelijke siroop uit Frankrijk, bekend om zijn...
Pineut cakemix-pot — amaretti
Normale prijs
€9,95
Verkoopprijs
€9,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Pineut Cake Mix Jar – Amaretti is een kant-en-klare bakmix in een herbruikbare glazen...
LIE GOURMET tapenade — gegrilde rode paprika
Normale prijs
€7,50
Verkoopprijs
€7,50
Normale prijs
Eenheidsprijs
€8,33/100g
De LIE GOURMET Tapenade – Gegrilde Rode Paprika is een smaakvolle spread met een rijke...
Lie Gourmet olijven met chili
Normale prijs
€7,95
Verkoopprijs
€7,95
Normale prijs
Eenheidsprijs
/
De Lie Gourmet Olijven met Chili zijn groene Picholine-olijven met chili, geschikt voor tapas, kaas,...
Sorteer op
- Uitgelicht
- Meest relevant
- Best verkopende
- Alfabetisch: A-Z
- Alfabetisch: Z-A
- Prijs: laag naar hoog
- Prijs: hoog naar laag
- Datum: oud naar nieuw
- Datum: nieuw naar oud